Atrakcje grudzień 2022

Witajcie! Niesamowicie skomplikowany start tego bloga. Stworzenie strony, przekształcenie grupy na Facebook i Telegram, przerzucenie treści, wydanie WordPress MasterClass, no i ten grudzień, wymagający miesiąc. Rodzina, Mikołajki, sesja świąteczna, jarmarki świąteczne, odwiedziny znajomych, pieczenie pierników, bieganie za prezentami i finalnie dobry tydzień wolnego.

Wszystko na raz, ale obiecałem, że w tym roku pojawi się blog Jestem Online, więc słowa dotrzymuję. Co prawda teraz jestem na etapie poszukiwania odpowiedniej osoby do stworzenia logo itd… to kosmetyka. Grunt, że lista atrakcji na grudzień jest zaplanowana w kalendarzu i wygląda to tak:

05.12 – Poniedziałek

Pierwsza RE-Kreacja, czyli Ty typujesz stronę, która wpadła Tobie w oko lub po prostu jest ciekawa i chciałbyś zobaczyć, w jakim sposób można ją stworzyć na WordPress. Konkretna godzina do ustalenia w grupie na Facebook, tak samo pomysły stron. Atrakcja na ok. 2 godziny

12.12 – Poniedziałek

Pierwszy JestemOnline Meetup, czyli WordPress Q&A. Sesja live z pytaniami i odpowiedziami. O wszystkim począwszy od wtyczek, motywów po tematy SEO i Marketing, a finalnie niech to będzie nasz regularny meetup, na którym się spotykamy. Atrakcja do ustalenia – wstępnie 90 minut.

19.12 – Poniedziałek

Pierwszy Dzień z życia webmastera, czyli sesja live, podczas której zobaczysz jak tworzę strony internetowe oraz rozwiązuję napotkane problemy z WordPress. Atrakcja do 6 godzin.

21.12 – Środa

Świąteczny JestemOnline Meetup.


W między czasie pojawią się wpisy na blogu oraz zajawki z WordPress MasterClass 2023. Sprzedaż miejscówek na mentoring rusza w Sobotę 26 listopada i bardzo polecam. To moje wieloletnie doświadczenie w postaci kursu oraz spotkań live, więc będzie interaktywnie i nieco inaczej, niż na innych kursach WordPress. Może właśnie dlatego, to nie będzie kolejny nudny kurs… o tym wkrótce.

fb share masterclass23

Poniżej jest pole Newsletter. Wbijajcie na listę. Ciekawsze artykuły i wydarzenia dostaniecie mailem… bez spamu!

Czy wiesz, że udostępniając ten artykuł pomagasz mi? Dziękuję za Twoje wsparcie.

Darmowa Subskrypcja

Zapisz się do darmowego newslettera i zyskaj przedpremierowy dostęp do nowych artykułów oraz szkoleń i ofert specjalnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *