Cyber Monday dla WordPress 2022

Szukasz najlepszych ofert na Black Friday i Cyber Monday dla WordPress? Te dwa dni to idealny czas na zakup wtyczek premium dla WordPress oraz motywów, hostingu i narzędzi online do rozwoju Twojej firmy.

Znalazłem kilka ofert wartych Twojej uwagi. Pamiętaj tylko, że te oferty są ograniczone czasowo, więc nie miej do mnie żalu, że niektóre oferty już wygasły. Działały w momencie publikacji artykułu.

Pamiętaj, polecam tylko to co sprawdziłem i/lub sam używam. Nie ma tu żadnych wynalazków. Nie jest to w żaden sposób sponsorowany post i nie zarabiam ani grosza na tych rekomendacjach.

Blocksy Theme

deal blocksy

Ekipa z Creative Themes zaszalała. Jest 40% zniżki na licencje roczne i 30% zniżki na dożywotnie. Jak na moje, nie ma co się zastanawiać i od razu dokonaj zakupu jednego z najlepszych motywów na rynku w wersji lifetime.

GreenShift

deal greenshift

Nowoczesne bloki dla WordPress. Zniżka na wszystkie plany z kuponem BLACKGREEN. A jakby ktoś przespał temat, to mieliśmy zrzutkę. Napisz do mnie na Telegram to podrzucę Tobie linka (2 miejsca zostały)

GeneratePress Pro

deal generatepress

25% zniżki na GeneratePress Pro – świetny motyw dla WordPress… zwłaszcza dla osób, które już co nieco ogarniają

WPXPO – PostX i ProductX

deal wpxpo

Z tymi blokami dla WordPress zbudujesz magazyn z prawdziwego zdarzenia. Nie wyobrażam sobie budować blog/magazyn bez tych bloków. Teraz do 70% zniżki na licencję dożywotnią ?

Presto Player

deal prestoplayer

Prawdopodobnie najlepszy player video na rynku dla WordPress. Mają deal 50%.

Stackable

deal stackable

Moje ulubione bloki dla WordPress z ofertą do 50% taniej. Tak tanio to nawet ja nie kupowałem mojej agencyjnej licencji dożywotniej

GravityForms

deal gravityforms

Zaryzykuję stwierdzenie, że to najlepszy formularz dla WordPress. To kombajn all in one. Musisz go mieć

Czy wiesz, że udostępniając ten artykuł pomagasz mi? Dziękuję za Twoje wsparcie.

Darmowa Subskrypcja

Zapisz się do darmowego newslettera i zyskaj przedpremierowy dostęp do nowych artykułów oraz szkoleń i ofert specjalnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *