Zaawansowane opcje WooCommerce w motywie Uncode

Po dzień dzisiejszy stworzyłem ponad 150 stron WordPress opartych na motywie Uncode. Niesamowity motyw, dopracowany w szczegółach. Od wersji 2.3.0 twórcy Uncode udostępnili użytkownikom autorski WooCommerce Builder, dzięki któremu tworzenie stron na Uncode z WooCommerce jest bajecznie proste, a zarazem otwiera nam drogę do niezliczonych możliwości tworzenia unikalnego wyglądu sklepu.

W poradniku Uncode z WooCommerce przybliżę Tobie kilka możliwości i unikalnych funkcji. Zacznijmy od prawidłowej instalacji Uncode.

Instalacja i konfiguracja Uncode

Uncode to płatny motyw dla WordPress. Możesz go kupić na ThemeForest. Gdy już go zakupisz lub posiadasz przejdź do instalacji i konfiguracji z poniższym poradnikiem, który został stworzony na potrzeby kursu WooCommerce na Akademia.co.

Tworzenie strony sklepu na Uncode

Tworzenie strony głównej w Uncode z elementami e-commerce

Jeżeli motyw Uncode jest dla Ciebie nowością, to skorzystaj z poradników jak stworzyć stronę www na Uncode. Nauczysz się w tych poradnikach jak tworzyć nagłówki, jak używać page builder oraz tips&trick w Uncode.

Dodatkowe funkcje w Uncode

Jak wspomniałem, Uncode otwiera drogę do kreatywności. Oto kilka tricków jak można efektywnie wykorzystać Uncode w połączeniu z WooCommerce: konfiguracja listy życzeń, zaawansowane filtry produktów, szablony produktów i inne elementy, które pomogą Twoim klientom poruszać się po sklepie i dokonać zakupu.

Uncode Product Builder

Niesamowite narzędzie, które ułatwi Twoje życie i nada kompletnie nowy wygląd Twojemu sklepowi. Używając Product Builder z pewnością stworzysz sklep, którego inni będą Ci zazdrościć

Czy wiesz, że udostępniając ten artykuł pomagasz mi? Dziękuję za Twoje wsparcie.

Darmowa Subskrypcja

Zapisz się do darmowego newslettera i zyskaj przedpremierowy dostęp do nowych artykułów oraz szkoleń i ofert specjalnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *