Zalety WooCommerce

Jeśli jesteś właścicielem małej firmy i szukasz solidnego rozwiązania e-commerce, to z pomocą przyjdzie WooCommerce, jedna z najbardziej wszechstronnych wtyczek WordPress i jedna z najpopularniejszych. Od czasu jego uruchomienia w 2011 roku ponad 5 milionów firm na całym świecie pobrało i używa Woocommerce, co jest świadectwem wielu korzyści Woocommerce dla małych firm.

5 najważniejszych zalet Woocommerce dla małych firm

Darmowa wtyczka

Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań dla e-commerce – jedyną wadą dla większości z nich są koszty. Możesz pobrać Woocommerce – oraz oferowaną przez niego jakość i funkcje na poziomie korporacyjnym o otwartym kodzie źródłowym – za darmo.

Elastyczność

Nie musisz być technologicznym czarodziejem, aby skorzystać z elastyczności, jaką Woocommerce oferuje sprzedawcom internetowym. Można łatwo dostosować go do własnych kategorii produktów, sposobu sprzedaży i unikalnych atrybutów. Dzięki Woocommerce możesz sprzedawać wszelkiego rodzaju produkty – od wirtualnych po fizyczne, do pobrania i subskrypcje.

To więcej niż e-commerce

Ponieważ jest to platforma oparta na WordPressie, Woocommerce łatwo integruje się z każdym aspektem Twojej witryny. Możesz zbudować wysoce funkcjonalny sklep w ramach istniejącej witryny internetowej, wykorzystując funkcje marketingu treści, takie jak blog, do budowania zaufania do swoich produktów i marki.

Przyjazny interfejs

Jeśli znasz WordPress, system CMS, który obecnie obsługuje ponad 39.6% istniejących witryn internetowych, korzystanie z Woocommerce jest intuicyjne. Przyjazny dla użytkownika interfejs, oszczędność czasu, ponieważ nie wymaga długiej nauki obsługi.

Możliwości

Jeśli potrzebujesz dodatkowej funkcjonalności – być może dlatego, że Twoja firma się zmienia lub rozwija – Woocommerce oferuje setki rozszerzeń. Wiele z nich jest bezpłatnych, a niektóre można otrzymać za opłatą. Znajdziesz aplikacje i rozszerzenia do marketingu, księgowości, raportowania, księgowości i nie tylko.

Czy wiesz, że udostępniając ten artykuł pomagasz mi? Dziękuję za Twoje wsparcie.

Darmowa Subskrypcja

Zapisz się do darmowego newslettera i zyskaj przedpremierowy dostęp do nowych artykułów oraz szkoleń i ofert specjalnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *